Wuxal Boron

وکسال بُر
وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست.

Wuxal Calcium

وکسال کلسیم
وکسال کلسیم‌ دارای یک فرمولاسیون با مقدار زیاد کلسیم می‌باشد. این کود مخصوصاً برای برگ پاشی به روی محصولات جهت جلوگیری از کمبود کلسیم توصیه می‌گردد.

Wuxal CalciBor

وکسال کلسی‌بُر
این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیریمی‌کند.

Wuxal Zink

وکسال روی
فرمول وکسال روی به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است.

Wuxal P45

وکسال فسفر 45
وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند.

Wuxal Phyton

وکسال فایتون
وکسال فایتون، یک کود سوسپانسیون با غلظت بالا برای استفاده برگ‌پاشی عناصر غذایی است که به منظور زودرس کردن محصول و افزایش مقدار ساکارز (قند) در هفته‌های آخر دوره رشد تا زمان برداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Copper

وکسال مس
وکسال مس یک کود ترکیبی جدید برای کنترل و اصلاح کمبود مس در گیاهان زراعی و باغی و گل و گیاهان زینتی است. وکسال مس به صورت کریستال سوسپانسیون با غلظت زیاد و مخصوصاً برای استفاده از طریق برگ پاش مناسب می‌باشد.

Wuxal Ascofol

وکسال آسکوفول
کود وکسال آسکوفول یک کود سوسپانسیون علف‌های دریایی طبیعی با وزن حجمی بالا استخراج‌شده از آلگ‏های قهوه‌ای می‌باشد. میکرو المنت‎‏های این کود باعث افزایش خاصیت میوه دهی در گیاه شده و شفافیت پوست میوه را زیاد می‌کند.

Wuxal Ascofol Micro

وکسال آسکوفول میکرو
این کود در شرایط استرس باعث تحریک رشد و افزایش قدرت گیاه به ویژه در اوایل دوره رشد می‌شود. افزایش مقاومت گیاه به انواع استرس‌ها به دلایل مختلف از اثرات این کود می‌باشد.

Wuxal Ascofol Fe

وکسال آسکوفول آهن
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. فرمولاسیون ویژه میکروالمنت‌ها در این کود که حاوی آهن، منگنز و روی می‌باشد، باعث افزایش میزان فتوسنتز و در نتیجه افزایش کیفیت محصول می‌گردد.

Wuxal Ascofol Zn

وکسال آسکوفول روی
این کود تحریک کننده رشد گیاهان در شرایط استرس فیزیولوژیکی در اوایل دوره رشد (به خصوص گیاهان حساس به کمبود روی) می‌باشد. مقدار زیاد روی برای فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها ضروری است.

Wuxal Ascofol Ca

وکسال آسکوفول کلسیم
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. این کود موجب افزایش مقاومت گیاهان به انواع استرس‌ها و تقویت خاصیت انبارداری انواع میوه و محصولات کشاورزی خواهد شد.

Wuxal K40

وکسال پتاس40
وکسال پتاس ۴۰ یک کود سرشار از پتاسیم جهت مصرف برگ پاش می‌باشد. با استفاده از این کود، پتاسیم و میکرو المنت‎‏های مورد نیاز گیاه برای افزایش کیفیت، رنگ بهتر، اندازه مناسب تر و بازارپسندی بیشتر میوه‌ها و سبزی‌ها را تأمین خواهد شد.

Wuxal Macromix

وکسال ماکرومیکس
وکسال ماکرومیکس یک کود حاوی ازت، فسفر و پتاس با غلظت زیاد برای استفاده برگ پاشی و یا جذب از طریق ریشه می‌باشد که به منظور جلوگیری از بروز علائم کمبود عناصر غذایی ماکرو و میکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Polymicro

وکسال پلی‌میکرو
وکسال پلی میکرو دارای فرمولاسیون مخصوص به فرم سوسپانسیون با مقادیر بالای میکرو المنت‎‏های کلات شده خصوصاً منیزیم می‌باشد. این کود همچنین حاوی نیتروژن و پتاسیم می‌باشد.

Wuxal Amino

وکسال آمینو
کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

Wuxal Fe-Mn-Zn

وکسال آهن، روی، منگنز
وکسال آهن، روی، منگنز یک کود با فرمول ویژه به صورت سوسپانسیون با مقدار زیاد میکرو المنت‎‏های کلات شده است. یک کود ایده آل برای کنترل و جلوگیری از کمبود عناصر غذایی در مناطقی با خاک نامناسب است.

Wuxal Boron

آهن کرسکال
کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA)

آهن کرسکال - CreScal FeEDDHA6%

CreScal Fe

کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA).

آهن کرسکال یک کود جدید برای کنترل و پیشگیری از کمبود آهن در محصولات زراعی و باغی به ویژه در خاک‌های قلیایی و آهکی است. این کود دارای مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن به صورت EDDHA می‌باشد. با توجه به نوع آهن کلات شده و کیفیت آن، این کود در خاک‌های قلیایی پایدار و فعال بوده و حتی در 9=pH نیز قابل‌جذب می‌باشد. این همان شرایطی است که معمولاً کمبود آهن در آن رخ می‌دهد. آهن کرسکال بیشتر برای استفاده در خاک مناسب می‌باشد. این کود در انواع خاک‌ها با شرایط مختلف قابل‌استفاده بوده و برای کشت‌های هیدروپونیک نیز توصیه می‌گردد.

✳️ خواص فنی/بیولوژیکی:

  • ✅ کنترل موثر کمبود آهن
  • ✅ سرعت زیاد حلالیت در آب (در چند ثانیه)
  • ✅ قابلیت جذب زیاد مستقل از شرایط محیط و خاک
  • ✅ تأثیر سریع و طولانی مدت
  • ✅ سالم و بی‌ضرر برای گیاه
  • ✅ نهایت درجه کلات برای داشتن یک کود قوی
  • ✅ قابلیت استفاده در سیستم‏های آبیاری تحت فشار و اسپری‎ها
  • ✅ سازگار با بیشتر سموم دفع آفات گیاهی

❗️ توجه:
این کود را به صورت بسته‌بندی‌شده در محل‌های خشک دور از نور آفتاب نگهداری نمایید. پس از مصرف درب بسته‌بندی را کاملاً ببندید. وقتی برای اولین بار با سموم گیاهی مخلوط می‌کنید اول در مقیاس کوچک‌تر امتحان نمایید.

⚠️ مسئولیت:
اطلاعات ارائه‌شده حاوی آخرین دانش فنی موجود ما می‌باشد. با پیروی از راهنمای استفاده از این کود، محصول در شرایط مناسبی قرار خواهد داشت. از آنجایی که انبارداری و استفاده از این کود خام از کنترل ما می‌باشد، تنها می‌توانیم مسئولیت کیفیت کود در زمان تحویل را بپذیریم.

🎯 زمان استفاده
درختان میوه:

برای پیشگیری: Crescal Fe بایستی قبل از رشد رویشی در بهار مورد استفاده قرار گیرد.
برای درمان: بلافاصله بعد از مشاهده اولین علائم کمبود استفاده شود.

محصولات جالیزی و زینتی: Crescal Fe بایستی در دوره رشد فعال گیاه استفاده شود.

محصول مقدار مصرف
پیشگیری درمان
درختان میوه در حال رشد
(سیب، گلابی، هلو و...) انواع نهال‌ها
5 گرم / گیاه 15 گرم / گیاه
شروع باردهی 15 گرم / گیاه 25 گرم / گیاه
اوج باردهی 40-60 گرم / گیاه 80-100 گرم / گیاه
خزانه کاری 3 گرم / مترمربع 5 گرم / مترمربع
مرکبات 70-100 گرم / گیاه 150-200 گرم / گیاه
سبزیجات 2 گرم / مترمربع 5 گرم / مترمربع
گیاهان زینتی 2 گرم / مترمربع 4-5 گرم / مترمربع
توت فرنگی 0/5 گرم / مترمربع 1-1/5 گرم / مترمربع
 به کانال تلگرام ما بپیوندید