Wuxal Boron

وکسال بُر
وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست.

Wuxal Calcium

وکسال کلسیم
وکسال کلسیم‌ دارای یک فرمولاسیون با مقدار زیاد کلسیم می‌باشد. این کود مخصوصاً برای برگ پاشی به روی محصولات جهت جلوگیری از کمبود کلسیم توصیه می‌گردد.

Wuxal CalciBor

وکسال کلسی‌بُر
این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیریمی‌کند.

Wuxal Zink

وکسال روی
فرمول وکسال روی به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است.

Wuxal P45

وکسال فسفر 45
وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند.

Wuxal Phyton

وکسال فایتون
وکسال فایتون، یک کود سوسپانسیون با غلظت بالا برای استفاده برگ‌پاشی عناصر غذایی است که به منظور زودرس کردن محصول و افزایش مقدار ساکارز (قند) در هفته‌های آخر دوره رشد تا زمان برداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Copper

وکسال مس
وکسال مس یک کود ترکیبی جدید برای کنترل و اصلاح کمبود مس در گیاهان زراعی و باغی و گل و گیاهان زینتی است. وکسال مس به صورت کریستال سوسپانسیون با غلظت زیاد و مخصوصاً برای استفاده از طریق برگ پاش مناسب می‌باشد.

Wuxal Ascofol

وکسال آسکوفول
کود وکسال آسکوفول یک کود سوسپانسیون علف‌های دریایی طبیعی با وزن حجمی بالا استخراج‌شده از آلگ‏های قهوه‌ای می‌باشد. میکرو المنت‎‏های این کود باعث افزایش خاصیت میوه دهی در گیاه شده و شفافیت پوست میوه را زیاد می‌کند.

Wuxal Ascofol Micro

وکسال آسکوفول میکرو
این کود در شرایط استرس باعث تحریک رشد و افزایش قدرت گیاه به ویژه در اوایل دوره رشد می‌شود. افزایش مقاومت گیاه به انواع استرس‌ها به دلایل مختلف از اثرات این کود می‌باشد.

Wuxal Ascofol Fe

وکسال آسکوفول آهن
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. فرمولاسیون ویژه میکروالمنت‌ها در این کود که حاوی آهن، منگنز و روی می‌باشد، باعث افزایش میزان فتوسنتز و در نتیجه افزایش کیفیت محصول می‌گردد.

Wuxal Ascofol Zn

وکسال آسکوفول روی
این کود تحریک کننده رشد گیاهان در شرایط استرس فیزیولوژیکی در اوایل دوره رشد (به خصوص گیاهان حساس به کمبود روی) می‌باشد. مقدار زیاد روی برای فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها ضروری است.

Wuxal Ascofol Ca

وکسال آسکوفول کلسیم
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. این کود موجب افزایش مقاومت گیاهان به انواع استرس‌ها و تقویت خاصیت انبارداری انواع میوه و محصولات کشاورزی خواهد شد.

Wuxal K40

وکسال پتاس40
وکسال پتاس ۴۰ یک کود سرشار از پتاسیم جهت مصرف برگ پاش می‌باشد. با استفاده از این کود، پتاسیم و میکرو المنت‎‏های مورد نیاز گیاه برای افزایش کیفیت، رنگ بهتر، اندازه مناسب تر و بازارپسندی بیشتر میوه‌ها و سبزی‌ها را تأمین خواهد شد.

Wuxal Macromix

وکسال ماکرومیکس
وکسال ماکرومیکس یک کود حاوی ازت، فسفر و پتاس با غلظت زیاد برای استفاده برگ پاشی و یا جذب از طریق ریشه می‌باشد که به منظور جلوگیری از بروز علائم کمبود عناصر غذایی ماکرو و میکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Polymicro

وکسال پلی‌میکرو
وکسال پلی میکرو دارای فرمولاسیون مخصوص به فرم سوسپانسیون با مقادیر بالای میکرو المنت‎‏های کلات شده خصوصاً منیزیم می‌باشد. این کود همچنین حاوی نیتروژن و پتاسیم می‌باشد.

Wuxal Amino

وکسال آمینو
کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

Wuxal Fe-Mn-Zn

وکسال آهن، روی، منگنز
وکسال آهن، روی، منگنز یک کود با فرمول ویژه به صورت سوسپانسیون با مقدار زیاد میکرو المنت‎‏های کلات شده است. یک کود ایده آل برای کنترل و جلوگیری از کمبود عناصر غذایی در مناطقی با خاک نامناسب است.

Wuxal Boron

آهن کرسکال
کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA)

وکسال روی - Wuxal Zinc

Wuxal Zinc

فرمول این کود به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است. وکسال روی جذب سریع به وسیله برگ‌ها را همزمان با اثر طولانی مدت (به دلیل وجود مواد چسبنده به برگ‌ها) تضمین می‌کند. وکسال روی در مقایسه با سایر کودهای روی با بنیان آمینو پلی کربوکسیلات کاملاً بی‌خطرتر و مفیدتر است. علاوه بر این از دست رفتن روی به صورت شستشو به دلیل وجود مواد چسبنده به برگ‌ها اتفاق نخواهد افتاد. این مزایا استفاده از این کود را در مقایسه با سایر کودهای روی باصرفه‌تر کرده است. این کودها با محیط‌زیست کاملاً سازگاری داشته و هیچ‌گونه خطر زیست‌محیطی در پی نخواهد داشت.

✳️ مزایای وکسال روی:

  • ✅ یک کود جدید روی.
  • ✅ بدون خطر سوزانندگی و بی‌خطر برای محیط‌زیست.
  • ✅ به ویژه مناسب برای برگ پاشی.
  • ✅ کار آیی بسیار بالا.
  • ✅ حمل و بکار گیری آسان.
  • ✅ چسبندگی زیاد به برگ‌ها و عدم شستشو توسط بارندگی.

🎯 مقدار مصرف: باغی 0/5- 1/5 لیتر در هزار لیتر آب؛ زراعی 0/5- 1/5 لیتر در هکتار

🎯 زمان مصرف: اوایل دوره رویش گیاه و پس از برداشت محصول در باغات

بطری را خوب تکان دهید.

قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید.

نمونه‌هایی از موارد و مقادیر مصرف
محصول زمان استفاده مقدار استفاده
میوه‌های دانه دار بعد از تورم جوانه و قبل از گلدهی 2-1 لیتر در هکتار
بعد از برداشت 2 لیتر در هکتار
میوه‌های هسته دار بلافاصله بعد از گلدهی 2-1 لیتر در هکتار
3-2 هفته بعد از اولین استفاده
مرکبات بعد از رشد 2/3 جوانه های بهاره با تکرار هر 14 روز 2 لیتر در هکتار
پنبه در ابتدای دوره رشد 2 لیتر در هکتار
قبل از تشکیل غوزه
برنج اواسط پنجه‎زنی 2 لیتر در هکتار
ظهور گل‎های اولیه
توت فرنگی ابتدای دوره رشد قبل از گلدهی 2-1 لیتر در هکتار
انگور در صورت بروز علائم کلروز شدن 2 لیتر در هکتار
با تکرار هر دو هفته ولی نه در زمان گلدهی
سبزیجات فضای باز 2 تا ۳ بار بعد از بروز علائم کمبود 2-1 لیتر در هکتار
ذرت سه برگی 2 لیتر در هکتار
پنج برگی
غلات زمستانه 1- در پاییز یا زمستان 2-1 لیتر در هکتار
2- وقتی اولین بند قابل تشخیص شد
3- وقتی برگ‎ پرچم ظاهر شد
غلات بهاره 1 بار در مرحله 3-4 برگی 2-1 لیتر در هکتار
1 بار در مرحله بند دوم تا ظاهر شدن برگ پرچم
نخود در هر مرحله‎ای که کمبود اتفاق بیفتد 2-1 لیتر در هکتار
گیاهان زینتی در هر مرحله‎ای که کمبود اتفاق بیفتد 250-200 گرم در هزار لیتر
خزانه در هر مرحله‎ای که کمبود اتفاق بیفتد 2-1 لیتر در هکتار
محتوی
w/w % عناصر g/l
5 نیتروژن N Nitrogen 71
6 روی Zn Zinc 85
2 گوگرد SO3 Sulphur 32
محتوی
w/w % عناصر g/l
5 نیتروژن N 71
6 روی Zn 85
2 گوگرد SO3 32
خصوصیات فیزیکوشیمیایی
وزن حجمی 1/43 گرم بر سانتی متر مکعب
pH حدود 6/3
رنگ سبز تیره
 به کانال تلگرام ما بپیوندید