Wuxal Boron

وکسال بُر
وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست.

Wuxal Calcium

وکسال کلسیم
وکسال کلسیم‌ دارای یک فرمولاسیون با مقدار زیاد کلسیم می‌باشد. این کود مخصوصاً برای برگ پاشی به روی محصولات جهت جلوگیری از کمبود کلسیم توصیه می‌گردد.

Wuxal CalciBor

وکسال کلسی‌بُر
این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیریمی‌کند.

Wuxal Zink

وکسال روی
فرمول وکسال روی به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است.

Wuxal P45

وکسال فسفر 45
وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند.

Wuxal Phyton

وکسال فایتون
وکسال فایتون، یک کود سوسپانسیون با غلظت بالا برای استفاده برگ‌پاشی عناصر غذایی است که به منظور زودرس کردن محصول و افزایش مقدار ساکارز (قند) در هفته‌های آخر دوره رشد تا زمان برداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Copper

وکسال مس
وکسال مس یک کود ترکیبی جدید برای کنترل و اصلاح کمبود مس در گیاهان زراعی و باغی و گل و گیاهان زینتی است. وکسال مس به صورت کریستال سوسپانسیون با غلظت زیاد و مخصوصاً برای استفاده از طریق برگ پاش مناسب می‌باشد.

Wuxal Ascofol

وکسال آسکوفول
کود وکسال آسکوفول یک کود سوسپانسیون علف‌های دریایی طبیعی با وزن حجمی بالا استخراج‌شده از آلگ‏های قهوه‌ای می‌باشد. میکرو المنت‎‏های این کود باعث افزایش خاصیت میوه دهی در گیاه شده و شفافیت پوست میوه را زیاد می‌کند.

Wuxal Ascofol Micro

وکسال آسکوفول میکرو
این کود در شرایط استرس باعث تحریک رشد و افزایش قدرت گیاه به ویژه در اوایل دوره رشد می‌شود. افزایش مقاومت گیاه به انواع استرس‌ها به دلایل مختلف از اثرات این کود می‌باشد.

Wuxal Ascofol Fe

وکسال آسکوفول آهن
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. فرمولاسیون ویژه میکروالمنت‌ها در این کود که حاوی آهن، منگنز و روی می‌باشد، باعث افزایش میزان فتوسنتز و در نتیجه افزایش کیفیت محصول می‌گردد.

Wuxal Ascofol Zn

وکسال آسکوفول روی
این کود تحریک کننده رشد گیاهان در شرایط استرس فیزیولوژیکی در اوایل دوره رشد (به خصوص گیاهان حساس به کمبود روی) می‌باشد. مقدار زیاد روی برای فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها ضروری است.

Wuxal Ascofol Ca

وکسال آسکوفول کلسیم
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. این کود موجب افزایش مقاومت گیاهان به انواع استرس‌ها و تقویت خاصیت انبارداری انواع میوه و محصولات کشاورزی خواهد شد.

Wuxal K40

وکسال پتاس40
وکسال پتاس ۴۰ یک کود سرشار از پتاسیم جهت مصرف برگ پاش می‌باشد. با استفاده از این کود، پتاسیم و میکرو المنت‎‏های مورد نیاز گیاه برای افزایش کیفیت، رنگ بهتر، اندازه مناسب تر و بازارپسندی بیشتر میوه‌ها و سبزی‌ها را تأمین خواهد شد.

Wuxal Macromix

وکسال ماکرومیکس
وکسال ماکرومیکس یک کود حاوی ازت، فسفر و پتاس با غلظت زیاد برای استفاده برگ پاشی و یا جذب از طریق ریشه می‌باشد که به منظور جلوگیری از بروز علائم کمبود عناصر غذایی ماکرو و میکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Polymicro

وکسال پلی‌میکرو
وکسال پلی میکرو دارای فرمولاسیون مخصوص به فرم سوسپانسیون با مقادیر بالای میکرو المنت‎‏های کلات شده خصوصاً منیزیم می‌باشد. این کود همچنین حاوی نیتروژن و پتاسیم می‌باشد.

Wuxal Amino

وکسال آمینو
کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

Wuxal Fe-Mn-Zn

وکسال آهن، روی، منگنز
وکسال آهن، روی، منگنز یک کود با فرمول ویژه به صورت سوسپانسیون با مقدار زیاد میکرو المنت‎‏های کلات شده است. یک کود ایده آل برای کنترل و جلوگیری از کمبود عناصر غذایی در مناطقی با خاک نامناسب است.

Wuxal Boron

آهن کرسکال
کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA)

وکسال بُر - Wuxal Boron

Wuxal Boron

وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست. این کود برای محصولات زراعی و باغی که در اوایل دوره رشد مورد تنش فیزیولوژیکی قرار دارند دارای یک اثر تقویت‌کننده بوده و با اکثر حشره‌کش‌ها سازگار است. نتیجه این اثر افزایش کمیت و کیفیت محصول می‌باشد. وکسال بُر، pH محلول مورد اسپری را در حدی که مناسب شرایط فیزیولوژیکی گیاه باشد تنظیم می‌کند. وکسال بُر به ویژه برای درختان میوه، انگور، سبزی‌ها و محصولات زراعی توصیه می‌گردد که اغلب در آن‌ها کمبود بُر، به همراه کمبود پنهان سایر عناصر مشاهده می‌شود. وکسال بُر از یک طرف باعث کاهش حالت روزت در درختان میوه حساس شده و از طرف دیگر به علت وجود عناصر دیگر مانند ازت و فسفر، تقسیم سلولی را در گیاهان افزایش داده در نتیجه باعث افزایش رشد میوه خواهد شد. وکسال بُر حاوی مواد ویژه‌ای است که چسبندگی به برگ و جذب سریع عناصر غذایی را در شرایط مختلف آب و هوایی تضمین می‌کند.

✳️ مزایای وکسال بُر:

  • ✅ کاملاً موثر و آسان برای حمل‌ونقل.
  • ✅ راندمان بالای جذب بُر، به دلیل جذب موثر نیتروژن و فسفر.
  • ✅ حالت بافری خیلی عالی محلول کود (6/5=pH) که باعث سازگاری بیشتر با حشره‌کش‌ها می‌شود.
  • ✅ نیازی به استفاده از روغن نیست.
  • ✅ افزایش مقاومت به تنش خشکی در محصولات زراعی جوان.
  • ✅ تأمین فسفر مورد نیاز گیاه از طریق برگ در شرایط نامساعد محیطی مانند سرمای بهاره و دوره‌های خشکی و کمبود آب.

🎯 مقدار مصرف: باغی 1-2 لیتر در هزار لیتر آب؛ زراعی 1-2 لیتر در هکتار

🎯 زمان مصرف: از اوایل دوره رویش گیاه و پس از برداشت محصول در باغات

بطری را خوب تکان دهید.

قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید.

نمونه‌هایی از موارد و مقادیر مصرف
محصول زمان استفاده مقدار استفاده
کلزا 2 بار: یکبار در طول گسترش رشد، یکبار از غنچه‎دهی تا شروع گلدهی 5-2 لیتر در هکتار
ذرت 5-4 برگی 3-2 لیتر در هکتار
9-7 برگی زمان ساقه رفتن
انگور قبل از گلدهی 3-2 لیتر در هکتار
آخر گلدهی
سبزیجات (از قبیل، کلم، هویج، کرفس، لوبیا، نخود، تربچه، کاهو و ...) به طور کلی 2-3 هفته بعد از کاشت 3-2 لیتر در هکتار
با تکرار هر 10 روز یکبار
زیتون 4-2 هفته قبل از گلدهی یک تا دو بار استفاده شود 3-2 لیتر در هکتار
آفتابگردان 2-1 بار قبل از گلدهی 2-1 لیتر در هکتار
مرکبات یکبار قبل از گلدهی 2-1 لیتر در هکتار
میوه‎های دانه‎دار 3 بار گلدهی، رشد میوه و بعد از برداشت 2-1 لیتر در هکتار
چغندرقند 2 بار: 4-6 برگی، کمی قبل از پوشش کامل برگ 3-2 لیتر در هکتار
پسته 2 بار: یکبار در آخرین مراحل خواب جوانه‎ها، یکبار در زمان تورم جوانه‌ها 3-2 لیتر در هکتار
محتوی
w/w % عناصر g/l
8 نیتروژن N Nitrogen 110
10 فسفر P2O5 Phosphate 138
7 بُر B Boron 96
0/05 مس Cu Copper 0/69
0/1 آهن Fe Iron 1/38
0/05 منگنز Mn Manganese 0/69
0/05 روی Zn Zinc 0/69
0/001 مولیبدن Mo Molybdenum 0/013
محتوی
w/w % عناصر g/l
8 نیتروژن N 110
10 فسفر P2O5 138
7 بُر B 96
0/05 مس Cu 0/69
0/1 آهن Fe 1/38
0/05 منگنز Mn 0/69
0/05 روی Zn 0/69
0/001 مولیبدن Mo 0/013
خصوصیات فیزیکوشیمیایی
وزن حجمی 1/37 گرم بر سانتی متر مکعب
pH حدود 6/8
رنگ سبز
 به کانال تلگرام ما بپیوندید