Wuxal Boron

وکسال بُر
وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست.

Wuxal Calcium

وکسال کلسیم
وکسال کلسیم‌ دارای یک فرمولاسیون با مقدار زیاد کلسیم می‌باشد. این کود مخصوصاً برای برگ پاشی به روی محصولات جهت جلوگیری از کمبود کلسیم توصیه می‌گردد.

Wuxal CalciBor

وکسال کلسی‌بُر
این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیریمی‌کند.

Wuxal Zink

وکسال روی
فرمول وکسال روی به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است.

Wuxal P45

وکسال فسفر 45
وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند.

Wuxal Phyton

وکسال فایتون
وکسال فایتون، یک کود سوسپانسیون با غلظت بالا برای استفاده برگ‌پاشی عناصر غذایی است که به منظور زودرس کردن محصول و افزایش مقدار ساکارز (قند) در هفته‌های آخر دوره رشد تا زمان برداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Copper

وکسال مس
وکسال مس یک کود ترکیبی جدید برای کنترل و اصلاح کمبود مس در گیاهان زراعی و باغی و گل و گیاهان زینتی است. وکسال مس به صورت کریستال سوسپانسیون با غلظت زیاد و مخصوصاً برای استفاده از طریق برگ پاش مناسب می‌باشد.

Wuxal Ascofol

وکسال آسکوفول
کود وکسال آسکوفول یک کود سوسپانسیون علف‌های دریایی طبیعی با وزن حجمی بالا استخراج‌شده از آلگ‏های قهوه‌ای می‌باشد. میکرو المنت‎‏های این کود باعث افزایش خاصیت میوه دهی در گیاه شده و شفافیت پوست میوه را زیاد می‌کند.

Wuxal Ascofol Micro

وکسال آسکوفول میکرو
این کود در شرایط استرس باعث تحریک رشد و افزایش قدرت گیاه به ویژه در اوایل دوره رشد می‌شود. افزایش مقاومت گیاه به انواع استرس‌ها به دلایل مختلف از اثرات این کود می‌باشد.

Wuxal Ascofol Fe

وکسال آسکوفول آهن
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. فرمولاسیون ویژه میکروالمنت‌ها در این کود که حاوی آهن، منگنز و روی می‌باشد، باعث افزایش میزان فتوسنتز و در نتیجه افزایش کیفیت محصول می‌گردد.

Wuxal Ascofol Zn

وکسال آسکوفول روی
این کود تحریک کننده رشد گیاهان در شرایط استرس فیزیولوژیکی در اوایل دوره رشد (به خصوص گیاهان حساس به کمبود روی) می‌باشد. مقدار زیاد روی برای فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها ضروری است.

Wuxal Ascofol Ca

وکسال آسکوفول کلسیم
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. این کود موجب افزایش مقاومت گیاهان به انواع استرس‌ها و تقویت خاصیت انبارداری انواع میوه و محصولات کشاورزی خواهد شد.

Wuxal K40

وکسال پتاس40
وکسال پتاس ۴۰ یک کود سرشار از پتاسیم جهت مصرف برگ پاش می‌باشد. با استفاده از این کود، پتاسیم و میکرو المنت‎‏های مورد نیاز گیاه برای افزایش کیفیت، رنگ بهتر، اندازه مناسب تر و بازارپسندی بیشتر میوه‌ها و سبزی‌ها را تأمین خواهد شد.

Wuxal Macromix

وکسال ماکرومیکس
وکسال ماکرومیکس یک کود حاوی ازت، فسفر و پتاس با غلظت زیاد برای استفاده برگ پاشی و یا جذب از طریق ریشه می‌باشد که به منظور جلوگیری از بروز علائم کمبود عناصر غذایی ماکرو و میکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Polymicro

وکسال پلی‌میکرو
وکسال پلی میکرو دارای فرمولاسیون مخصوص به فرم سوسپانسیون با مقادیر بالای میکرو المنت‎‏های کلات شده خصوصاً منیزیم می‌باشد. این کود همچنین حاوی نیتروژن و پتاسیم می‌باشد.

Wuxal Amino

وکسال آمینو
کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

Wuxal Fe-Mn-Zn

وکسال آهن، روی، منگنز
وکسال آهن، روی، منگنز یک کود با فرمول ویژه به صورت سوسپانسیون با مقدار زیاد میکرو المنت‎‏های کلات شده است. یک کود ایده آل برای کنترل و جلوگیری از کمبود عناصر غذایی در مناطقی با خاک نامناسب است.

Wuxal Boron

آهن کرسکال
کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA)

وکسال آمینو - Wuxal Amino

Wuxal Amino
WUXAL_Brand

کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

کود وکسال آمینو یک کود مایع جدید است که برای تجدید حیات گیاهان که در اثر تنش‌های مختلف مانند سرما، گرما، خشکی، حمله آفات و بیماری‌ها و ... ضعیف شده‌اند توصیه می‌گردد. این کود دارای 9% نیتروژن بوده که کاملاً برای گیاه قابل‌جذب است. وکسال آمینو حاوی 7۰۰ گرم در لیتر اسیدهای آمینه انواع پلی پپتیدها است. به دلیل خاصیت چسبندگی و قابلیت پخش زیاد این کود روی برگ گیاهان، در اختلاط سموم شیمیایی آفت کش باعث افزایش چشمگیر اثر آن‌ها می‌شود. عوامل اصلی تشکیل‌دهنده وکسال آمینو عبارت‌اند از: پرولین، آوانین، گلیسین، تریونین. علاوه بر این اسیدهای آمینه فراوان دیگری نیز در این کود موجود می‌باشد. این کود ترجیحاً برای استفاده به صورت برگ پاش توصیه می‌شود اما در صورت نیاز می‌توان آن را از طریق ریشه نیز مورد استفاده قرار داد. آمینو اسیدها و پلی پپتیدها مواد اصلی تشکیل‌دهنده آنزیم‏‎‏ها و هورمون‌های رشد هستند (مانند اکسین‏‎ها).

وکسال آمینو دارای استانداردهای اکولوژیکی اتحادیه اروپاست.

✳️ مشخصات کلیدی وکسال آمینو:

 • ✅ موثر در قوی تر شدن گیاه.
 • ✅ موثر در قوی تر شدن گیاه.
 • ✅ تولیدشده از مواد قابل احیا.
 • ✅ فرمولاسیون آلی، خاص.
 • ✅ محصول 100% طبیعی.
 • ✅ دارای درصد بسیار بالای آمینو اسیدها و پلی پپتیدها.
 • ✅ بدون اثر سمی و بی‌خطر برای محیط‌زیست.
 • ✅ کاربرد آسان.
 • ✅ فعال کردن متابولیسم آنزیم‎ها.
 • ✅ افزایش کمیت و کیفیت محصول مخصوصاً گیاهان دارای تنش.
 • ✅ افزایش تشکیل میوه، بیشتر میوه‌ها با استفاده از این کود از بهترین‌ها در نوع خود خواهند بود.
 • ✅ قابل اختلاط با کودهای دیگر مخصوصاً میکرو المنت‎ها.
 • ✅ دارای خاصیت قوی چسبندگی به سطح برگ یا میوه گیاهان تا جذب کامل.
 • ✅ تقویت و افزایش اثر آفت‌کش‌ها و تنظیم‌کننده‌های رشد.

🎯 مقدار مصرف: باغی 1-3 لیتر در هزار لیتر آب؛ زراعی 1-3 لیتر در هکتار

🎯 زمان مصرف: در طول دوره رشد، مخصوصاً هنگام تشکیل و رسیدگی میوه

بطری را خوب تکان دهید.

قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید.

نمونه‌هایی از موارد و مقادیر مصرف
محصول زمان استفاده مقدار استفاده
میوه‎های دانه‎دار شروع گلدهی / گلدهی کامل 2 لیتر در هکتار
آخر گلدهی / وقتی میوه در اندازه 5-10 میلی‎متر است 3 لیتر در هکتار
میوه‎های هسته‎دار شروع گلدهی / افتادن گلبرگ ها 2 لیتر در هکتار
بعد از ریزش اولین میوه‎ها 3 لیتر در هکتار
پسته شروع گلدهی / تشکیل میوه / سخت شدن پوست میوه 3 لیتر در هکتار
توت فرنگی رشد اولیه در اوایل بهار 3 لیتر در هکتار
اولین شکوفه‎ها / اولین میوه‎ها 3 لیتر در هکتار
مرکبات قبل از گلدهی 3 لیتر در هکتار
افتادن گلبرگ ها / تشکیل میوه 3 لیتر در هکتار
انگور در زمان 5-6 برگی / قبل از گلدهی 3 لیتر در هکتار
وقتی اندازه میوه‎ها خیلی کوچک است 3 لیتر در هکتار
گوجه فرنگی، فلفل دلمه‎ای، ملون‎ها (خربزه، طالبی و ...)، بادمجان، کدو، خیار 4 بار با شروع گلدهی و با تکرار هر دو هفته یکبار 2/5 لیتر در هکتار
یا 250 میلی‌لیتر در هزار لیتر
هویج، پیاز، تره، شلغم 2-3 هفته بعد از جوانه زدن 2/5 لیتر در هکتار
رشد و توسعه ریشه 2/5 لیتر در هکتار
2 بار استفاده با فاصله 14 روز 2/5 لیتر در هکتار
محتوی
w/w % عناصر g/l
9 نیتروژن N Total nitrogen 113
60/8 اسید آمینه Total amino acid 766
محتوی
w/w % عناصر g/l
9 نیتروژن N 113
60/8 اسید آمینه 766
خصوصیات فیزیکوشیمیایی
وزن حجمی 1/26 گرم بر سانتی متر مکعب
pH حدود 6/5
رنگ قهوه‌ای
 به کانال تلگرام ما بپیوندید