Wuxal Boron

وکسال بُر
وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست.

Wuxal Calcium

وکسال کلسیم
وکسال کلسیم‌ دارای یک فرمولاسیون با مقدار زیاد کلسیم می‌باشد. این کود مخصوصاً برای برگ پاشی به روی محصولات جهت جلوگیری از کمبود کلسیم توصیه می‌گردد.

Wuxal CalciBor

وکسال کلسی‌بُر
این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیریمی‌کند.

Wuxal Zink

وکسال روی
فرمول وکسال روی به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است.

Wuxal P45

وکسال فسفر 45
وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند.

Wuxal Phyton

وکسال فایتون
وکسال فایتون، یک کود سوسپانسیون با غلظت بالا برای استفاده برگ‌پاشی عناصر غذایی است که به منظور زودرس کردن محصول و افزایش مقدار ساکارز (قند) در هفته‌های آخر دوره رشد تا زمان برداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Copper

وکسال مس
وکسال مس یک کود ترکیبی جدید برای کنترل و اصلاح کمبود مس در گیاهان زراعی و باغی و گل و گیاهان زینتی است. وکسال مس به صورت کریستال سوسپانسیون با غلظت زیاد و مخصوصاً برای استفاده از طریق برگ پاش مناسب می‌باشد.

Wuxal Ascofol

وکسال آسکوفول
کود وکسال آسکوفول یک کود سوسپانسیون علف‌های دریایی طبیعی با وزن حجمی بالا استخراج‌شده از آلگ‏های قهوه‌ای می‌باشد. میکرو المنت‎‏های این کود باعث افزایش خاصیت میوه دهی در گیاه شده و شفافیت پوست میوه را زیاد می‌کند.

Wuxal Ascofol Micro

وکسال آسکوفول میکرو
این کود در شرایط استرس باعث تحریک رشد و افزایش قدرت گیاه به ویژه در اوایل دوره رشد می‌شود. افزایش مقاومت گیاه به انواع استرس‌ها به دلایل مختلف از اثرات این کود می‌باشد.

Wuxal Ascofol Fe

وکسال آسکوفول آهن
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. فرمولاسیون ویژه میکروالمنت‌ها در این کود که حاوی آهن، منگنز و روی می‌باشد، باعث افزایش میزان فتوسنتز و در نتیجه افزایش کیفیت محصول می‌گردد.

Wuxal Ascofol Zn

وکسال آسکوفول روی
این کود تحریک کننده رشد گیاهان در شرایط استرس فیزیولوژیکی در اوایل دوره رشد (به خصوص گیاهان حساس به کمبود روی) می‌باشد. مقدار زیاد روی برای فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها ضروری است.

Wuxal Ascofol Ca

وکسال آسکوفول کلسیم
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. این کود موجب افزایش مقاومت گیاهان به انواع استرس‌ها و تقویت خاصیت انبارداری انواع میوه و محصولات کشاورزی خواهد شد.

Wuxal K40

وکسال پتاس40
وکسال پتاس ۴۰ یک کود سرشار از پتاسیم جهت مصرف برگ پاش می‌باشد. با استفاده از این کود، پتاسیم و میکرو المنت‎‏های مورد نیاز گیاه برای افزایش کیفیت، رنگ بهتر، اندازه مناسب تر و بازارپسندی بیشتر میوه‌ها و سبزی‌ها را تأمین خواهد شد.

Wuxal Macromix

وکسال ماکرومیکس
وکسال ماکرومیکس یک کود حاوی ازت، فسفر و پتاس با غلظت زیاد برای استفاده برگ پاشی و یا جذب از طریق ریشه می‌باشد که به منظور جلوگیری از بروز علائم کمبود عناصر غذایی ماکرو و میکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Polymicro

وکسال پلی‌میکرو
وکسال پلی میکرو دارای فرمولاسیون مخصوص به فرم سوسپانسیون با مقادیر بالای میکرو المنت‎‏های کلات شده خصوصاً منیزیم می‌باشد. این کود همچنین حاوی نیتروژن و پتاسیم می‌باشد.

Wuxal Amino

وکسال آمینو
کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

Wuxal Fe-Mn-Zn

وکسال آهن، روی، منگنز
وکسال آهن، روی، منگنز یک کود با فرمول ویژه به صورت سوسپانسیون با مقدار زیاد میکرو المنت‎‏های کلات شده است. یک کود ایده آل برای کنترل و جلوگیری از کمبود عناصر غذایی در مناطقی با خاک نامناسب است.

Wuxal Boron

آهن کرسکال
کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA)

تارافول پروفلور - TARAFOL PROFLOR

TARAFOL PROFLOR
Antonio-TarazonaLOGO-INSUMOS

TARAFOL PROFLOR کودی مناسب گلدهی گیاه است. بر یکی از عناصر ضروری است. مسئول تسهیل انتقال قند از طریق غشاءها و تنظیم محتوی فنول و درمتابولیسم اکسین نقش دارد، بنابراین به طور کلی،سبب رشد بافت ها به نفع تولید گرده و لقاح می‎شود. از سوی دیگر، مولیبدن مسئول تثبیت نیتروژن و متعاقب آن سنتز اسیدهای آمینه و آنزیم ها است.

✳️ مزایای تارافول پروفلور:

 • ✅ بُر پایدار با تحرک بسیار بالا.
 • ✅ افزایش رشد میوه ها و گل ها.
 • ✅ کاهش ریزش برگ و میوه.
 • ✅ بهبود فرآیند گرده افشانی.
 • ✅ افزایش سنتز پروتئین.

سازگاری:
این کود کاملا با تمام کودها سازگار است و ناسازگاری با سموم شناسایی نشده است. به هر حال، همیشه به انجام آزمایش سازگاری قبل از استفاده از آن توصیه می‎شود. در گیاهانی که به مسمومیت بر حساس هستند استفاده منطقی انجام دهید.تنها در جای که نیاز تشخیص داده شود مورد استفاده قرار گیرد. از دوزهای مناسب تجاوز نکنید. موارد مصرف ذکر شده حاصل از آزمون هایی است که در شرکت ما انجام شده است اما ما نمی توانیم هرگونه مسئولیتی را برای استفاده ناخواسته از این کود بپذیریم. در صورت عدم رعایت مقادیر مصرفی ذکر شده هیچگونه مسیولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.

‑ دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
‑ در هنگام استفاده از این محصول از خوردن، نوشیدن یا سیگار کشیدن اجتناب کنید.

🎯 دستورالعمل مصرف:

TARAFOL PROFLOR برای مصارف محلول پاشی توصیه می‎شود. استفاده از آن در طی دوره نیاز بالای محصولات زراعی و باغی مانند زمان پیش از گلدهی، ریزش گلبرگ ها، رشد میوه ها و همه انواع استرس با توجه به دزهای زیر توصیه می‎شود.


محلول پاشی:
 • - سبزیجات و صیفی جات: 200-300 سی سی / ١٠٠ لیتر پیش از گلدهی .
 • - درختان میوه: 200-100 سی سی / ١٠٠ لیتر .
 • - مرکبات: 200-300 سی سی / ١٠٠ لیتر .
 • - درخت زیتون: 150-250 سی سی / ١٠٠ لیتر (3-1 بار مصرف).
 • - تاکستان: 100 سی سی / ١٠٠ لیتر (3-1 بار مصرف).
 • - درخت سیب و درخت گلابی: 100-200 سی سی / ١٠٠ لیتر در زمان باز شدن جوانه ها، تشکیل میوه و قبل از رشد آن.
 • - گیاهان زینتی: 150-250 سی سی / ١٠٠ لیتر.
استفاده از طریق آب آبیاری:
 • - سبزیجات و صیفی جات: 3-5 لیتر/هکتار.
 • - درختان میوه: 3-5 لیتر/هکتار.
 • - مرکبات: 3-5 لیتر/هکتار.
 • - درخت زیتون: 4-8 لیتر/هکتار 2-6 هفته قبل از گلدهی.
 • - تاکستان: 3-5 لیتر/هکتار.
 • - درخت سیب و درخت گلابی: 3-5 لیتر/هکتار.
 • - گیاهان زینتی: 3-5 لیتر/هکتار.
 • - آفتابگردان: 2-3 لیتر/هکتار در زمانی که گیاه ٨-٧ جفت برگ دارد و زمانی که گل در حال باز شدن است.
 • - چغندرقند: 3-10 لیتر/هکتار در ٣-٢ نوبت بعد از تشکیل ریشه
محصولات گلخانه‎ای:
 • - سبزیجات و صیفی جات: 200 میلی لیتر / 1000 متر مربع هر هفته.
⚠️ شرایط نگهداری:

بین ۵ و ٣۵ درجه سانتی گراد و در یک محل خشک با تهویه مناسب نگهداری شود.

بطری را خوب تکان دهید.

قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید.

محتوی
عناصر w/w %
بُر B Boron 6
مولیبدن Mo Molybdenum 3
عصاره جلبک‎های دریایی Seaweed extracts 1
خصوصیات فیزیکوشیمیایی
نوع کود مایع
چگالی 1.200 ± 0.050 g/cm3
pH 7.7 ± 1
غیر قابل انفجار
غیر قابل اشتعال
 به کانال تلگرام ما بپیوندید