Wuxal Boron

وکسال بُر
وکسال بُر، یک کود سوسپانسیون جدید برای برگ پاشی است که جذب کاملاً موثر بُر، توسط برگ و اندام‌های هوایی را تضمین می‌کند. وکسال بُر تنها یک کود حاوی بُر نیست.

Wuxal Calcium

وکسال کلسیم
وکسال کلسیم‌ دارای یک فرمولاسیون با مقدار زیاد کلسیم می‌باشد. این کود مخصوصاً برای برگ پاشی به روی محصولات جهت جلوگیری از کمبود کلسیم توصیه می‌گردد.

Wuxal CalciBor

وکسال کلسی‌بُر
این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیریمی‌کند.

Wuxal Zink

وکسال روی
فرمول وکسال روی به صورت سوسپانسیون غلیظ بوده و برای استفاده از طریق برگ پاشی مناسب است. فرمول سوسپانسیون این کود حمل و استفاده از آن را در مقایسه با کودهای پودری آسان‌تر نموده است.

Wuxal P45

وکسال فسفر 45
وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند.

Wuxal Phyton

وکسال فایتون
وکسال فایتون، یک کود سوسپانسیون با غلظت بالا برای استفاده برگ‌پاشی عناصر غذایی است که به منظور زودرس کردن محصول و افزایش مقدار ساکارز (قند) در هفته‌های آخر دوره رشد تا زمان برداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Copper

وکسال مس
وکسال مس یک کود ترکیبی جدید برای کنترل و اصلاح کمبود مس در گیاهان زراعی و باغی و گل و گیاهان زینتی است. وکسال مس به صورت کریستال سوسپانسیون با غلظت زیاد و مخصوصاً برای استفاده از طریق برگ پاش مناسب می‌باشد.

Wuxal Ascofol

وکسال آسکوفول
کود وکسال آسکوفول یک کود سوسپانسیون علف‌های دریایی طبیعی با وزن حجمی بالا استخراج‌شده از آلگ‏های قهوه‌ای می‌باشد. میکرو المنت‎‏های این کود باعث افزایش خاصیت میوه دهی در گیاه شده و شفافیت پوست میوه را زیاد می‌کند.

Wuxal Ascofol Micro

وکسال آسکوفول میکرو
این کود در شرایط استرس باعث تحریک رشد و افزایش قدرت گیاه به ویژه در اوایل دوره رشد می‌شود. افزایش مقاومت گیاه به انواع استرس‌ها به دلایل مختلف از اثرات این کود می‌باشد.

Wuxal Ascofol Fe

وکسال آسکوفول آهن
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. فرمولاسیون ویژه میکروالمنت‌ها در این کود که حاوی آهن، منگنز و روی می‌باشد، باعث افزایش میزان فتوسنتز و در نتیجه افزایش کیفیت محصول می‌گردد.

Wuxal Ascofol Zn

وکسال آسکوفول روی
این کود تحریک کننده رشد گیاهان در شرایط استرس فیزیولوژیکی در اوایل دوره رشد (به خصوص گیاهان حساس به کمبود روی) می‌باشد. مقدار زیاد روی برای فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها ضروری است.

Wuxal Ascofol Ca

وکسال آسکوفول کلسیم
استفاده از این کود رشد و سلامتی گیاه در شرایط استرس را تضمین می‌کند. این کود موجب افزایش مقاومت گیاهان به انواع استرس‌ها و تقویت خاصیت انبارداری انواع میوه و محصولات کشاورزی خواهد شد.

Wuxal K40

وکسال پتاس40
وکسال پتاس ۴۰ یک کود سرشار از پتاسیم جهت مصرف برگ پاش می‌باشد. با استفاده از این کود، پتاسیم و میکرو المنت‎‏های مورد نیاز گیاه برای افزایش کیفیت، رنگ بهتر، اندازه مناسب تر و بازارپسندی بیشتر میوه‌ها و سبزی‌ها را تأمین خواهد شد.

Wuxal Macromix

وکسال ماکرومیکس
وکسال ماکرومیکس یک کود حاوی ازت، فسفر و پتاس با غلظت زیاد برای استفاده برگ پاشی و یا جذب از طریق ریشه می‌باشد که به منظور جلوگیری از بروز علائم کمبود عناصر غذایی ماکرو و میکرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Wuxal Polymicro

وکسال پلی‌میکرو
وکسال پلی میکرو دارای فرمولاسیون مخصوص به فرم سوسپانسیون با مقادیر بالای میکرو المنت‎‏های کلات شده خصوصاً منیزیم می‌باشد. این کود همچنین حاوی نیتروژن و پتاسیم می‌باشد.

Wuxal Amino

وکسال آمینو
کود مایع آلی دارای خاصیت تحریک‌کنندگی رشد برای تجدید حیات گیاهانی که با تنش‌های مختلف مواجه هستند، این کود همچنین باعث افزایش اثر حشره کش می‌گردد.

Wuxal Fe-Mn-Zn

وکسال آهن، روی، منگنز
وکسال آهن، روی، منگنز یک کود با فرمول ویژه به صورت سوسپانسیون با مقدار زیاد میکرو المنت‎‏های کلات شده است. یک کود ایده آل برای کنترل و جلوگیری از کمبود عناصر غذایی در مناطقی با خاک نامناسب است.

Wuxal Boron

آهن کرسکال
کود آهن کرسکال برای پیشگیری و کنترل کمبود آهن، فرمولاسیون مخصوص با مقدار زیاد و کاملاً کلات شده آهن. محتوی 6% آهن قابل حل در آب (کاملاً کلات شده به صورت EDDHA)

وکسال فسفر 45 - Wuxal P45

Wuxal P45
WUXAL_Brand

این کود حاوی ازت و فسفر به همراه روی و سایر میکروالمنت‎ها بصورت سوسپانسیون برای برگپاشی می‎باشد.

وکسال فسفر 45 یک کود جدید برای محصولات زراعی و باغی با نیاز بالای فسفر و روی است که نمی‎توانند همه نیاز خود را از طریق جذب ریشه برطرف نمایند. جذب ناکافی فسفر از طریق ریشه در میزان محصول بویژه در زمان‏های تنش آبی خیلی موثر است. جذب فسفر از خاک در فصل‎های گرم و خشک مانند اواخر بهار و تابستان خیلی محدود می‏گردد. نیتروژن و سایر میکروالمنت‎های کلات شده موجود در این کود عدم تعادل عناصر غذایی در گیاه را جبران می‎کند. فسفر زیاد موجود در این کود باعث اصلاح سریع علائم کمبود فسفر در گیاهان خواهد شد. بنابراین وکسال فسفر 45 یک کود فسفر بسیار موثر برای تکمیل جذب فسفر از خاک می‎باشد.

✳️ مزایای وکسال فسفر 45:

  • ✅ مقدار فسفر بسیار بالا و بی‌خطر
  • ✅ مقدار متوسط نیتروژن برای بهبود جذب فسفر از طریق برگ
  • ✅ محتوی روی بالا (به طور کاملاَ کلات شده) برای محصولات زراعی نیازمند عنصر روی (ذرت، برنج، و غیره)
  • ✅ pH متعادل / ظرفیت بافری بالا
  • ✅ محتوای متعادل از عناصر کم مصرف به صورت کاملاَ کلات شده
  • ✅ سوپر کلات کیفیت آب محلول اسپری را بهبود می‎دهد
  • ✅ آسانی در دسترس بودن مواد مغذی برای گیاه
  • ✅ سازگاری با آفت کش های رایج مورد استفاده

🎯 زمان کودپاشی: برای گرفتن بهترین نتیجه از کودپاشی برگی بهتر است در صبح زود یا عصرها کود پاشی نمایید.

بطری را خوب تکان دهید.

قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید.

نمونه‌هایی از موارد و مقادیر مصرف
محصول زمان استفاده مقدار استفاده
ذرت 6-8 و 10-12 برگی 2 لیتر در هکتار
گندم 4-6 برگی، ساقه رفتن 2 لیتر در هکتار
سویا 3 بار در طول رشد 2 لیتر در هکتار
آفتابگردان 6-10 برگی 2 لیتر در هکتار
سبزیجات 2-3 بار در طول دوره رشد 2 لیتر در هکتار
درختان میوه * 3-4 بار قبل از گلدهی تا فندقی شدن میوه
*4-5 بار از ابتدای تابستان
1/5 لیتر در هکتار
زیتون قبل از گلدهی-تشکیل میوه واواسط تابستان 2 لیتر در هکتار
مرکبات قبل از گلدهی-تشکیل میوه-در ابتدای دوره رشد میوه 2 لیتر در هکتار
* فاصله هر کودپاشی 8-10 روز است.
محتوی
w/w % عناصر g/l
10/4 نیتروژن N Nitrogen 150
31/1 فسفر P2O5 Phosphate 450
0/02 بُر B Boron 0/29
0.05 مس Cu Copper 0/72
0/1 آهن Fe Iron 1/45
0/05 منگنز Mn Manganese 0/72
1/04 روی Zn Zinc 15
0/001 مولیبدن Mo Molybdenum 0/014
محتوی
w/w % عناصر g/l
10/4 نیتروژن N 150
31/1 فسفر P2O5 450
0/02 بُر B 0/29
0.05 مس Cu 0/72
0/1 آهن Fe 1/45
0/05 منگنز Mn 0/72
1/04 روی Zn 15
0/001 مولیبدن Mo 0/014
خصوصیات فیزیکوشیمیایی
وزن حجمی 1/45 گرم بر سانتی متر مکعب
 به کانال تلگرام ما بپیوندید